1. HABERLER

  2. BİSMİL

  3. İlçe Milli Eğitim Müdürü AK'tan Öğrencilere 2.Dönem Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü AK'tan Öğrencilere 2.Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü AK'tan Öğrencilere 2.Dönem Mesajı

BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AYDIN AK´IN 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ İKİNCİ DÖNEM EĞİTİM CAMİASINA MESAJI

A+A-

İnsan için hayata ekmekten sonra en önemli şey eğitimidir. Çünkü eğitim,insanın düşünce dünyasını bilgiyle imar ve inşa ederek davranışlarını düzeltir. Eğitimin ilk başladığı yer ailedir. Hayatımızda ailemizden sonra en önemli basamak olan okullarımız, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunarak bizi gelecek hedeflerimize ulaştıracak, hayata hazırlayacak bir yuvadır. Eğitim ve öğretim ise sürekli olarak yenilenmeyi, gelişmeyi, değişime açık olmayı, çalışmayı zorunlu kılan dinamik bir alandır ve hayat boyu devam etmektedir. Dolayısıyla çocuklarımızı ve gençlerimizi eğitim olanaklarıyla ne kadar buluşturabilirsek, ne kadar iyi yetiştirebilirsek yarınlarımız da o kadar aydınlık olacaktır. 

Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması görevi de bizlere düşmektedir. Bu amaçla okullarımızda her türlü altyapı eksikliklerini gidermek, çocuklarımıza en iyi şartlarda eğitim imkânı sunmak üzere tüm hazırlıkları yapmaya, gerekli tedbirleri almaya gayret göstermekteyiz. 

Velilerimizin de olumlu ve yönlendirici katkıları, çocuklarımıza yapacakları rehberlik; onların üretken, araştıran, yorumlayan, sağlıklı bireyler olarak yetişmesinde önemli bir etkendir. 

Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmemiz için bilgi ve donanıma sahip olmamız gerektiğinin bilincinde olarak çocuklarımıza ve gençlerimize yaptığımız yatırımlara özen göstermeye, bunları kaliteyle sürdürmeye devam edeceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle değerli öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarının, sevgili öğrencilerimizin ve ailelerimizin 2017-2018 eğitim-öğretim yılının 2.döneminin verimli geçmesini temenni eder; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum